Dziewięć lat Walki Kostrzyn!

Dziś mija 9 lat odkąd pierwszy raz zagraliśmy na turnieju pod szyldem Walka Kostrzyn. Było to dokładnie 17 lipca 2010 roku na VI Wakacyjnym Pucharze Poznania. Dzięki temu turniejowi zaczęliśmy spotykać się częśćiej na dawnym boisku szkolnym oraz na kostrzyńskim orliku, aż w końcu pojawiły się kolejne turnieje i regularna liga orlikowa (Gminna Liga Piłki Nożnej, Liga Wielkopolska). Co ciekawe 17 lipca wiążę się też z inną datą ważną dla naszego stowarzyszenia, (bo z gry w FIFĘ na grę na boisku szkolnym przeszliśmy płynnie): 17 lipca 2005  roku został rozegrany pierwszy mecz w ramach S i Ł Ligi (liga wirtualna, rozgrywana wtedy na grze FIFA 2005), w którym to Walka Kostrzyn pokonała Bamboocha Ignacewo City 1:0. W lidze najczęściej tryumfowała Walka Kostrzyn (17 razy), następnie TNA Andrzejewo (5 razy), Pan Przemysław Poznań (3 razy) oraz po razie Forza Kostrzyn, KMW Mosina i Wilki Piotrków Kujawski. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy przez lata wspierali naszą działalność! :) Macie moze jakieś zdjęcia z początków Walki Kostrzyn? Podzielcie się z nami! :)